Logo

dom.wp.pl

Inspirujące „Gwiezdne Wojny”

by / No Comments / 194 View / 20 stycznia 2016

Fani sagi „Gwiezdne Wojny” mieli możliwość cieszyć się kolejną częścią kultowej serii. Jednak jeżeli odczuwają oni, że moc ich opuszcza, mogą spróbować zatrzymać ją we własnym domu. Jak może wyglądać wnętrze fana „Gwiezdnych Wojen”? Oto kilka ciekawych propozycji.

1.Sypialnia

Łóżko w kształcie statku kosmicznego to prawdziwe marzenie. To może być najciekawszy i najbardziej oryginalny wystrój sypialni młodego lub nawet trochę starszego fana sagi. Jeżeli znajdzie się w pokoju dziecka to będzie stanowiło doskonały element codziennej zabawy. Kto nie chciałby poczuć się jak słynny Han Solo i poprowadzić swój własny statek kosmiczny!

uwalls.pl

uwalls.pl

Z drugiej strony, ozdobą sypialni mogą być też różne dekoracje. Wystarczy na półce ustawić jakieś ozdobne figurki, płyty z kolekcją filmów, a na łóżku umieścić poduszkę z wizerunkiem ulubionej postaci.

Jeżeli mamy do czynienia z pokojem nastolatka, można pozwolić sobie na bardziej wyrazistą ozdobę. Wystarczy, by jedną ze ścian pokryć ogromnym plakatem lub portretem, np. mistrza Yody. Wyrazisty kolor będzie oryginalną ozdobą wnętrza, która nada mu indywidualnego charakteru.

2.Łazienka

dom.wp.pl

dom.wp.pl

Styl „Gwiezdnych Wojen” może z powodzeniem królować również w łazience. Wymaga to wykorzystania odpowiednich dekoracji. To tych najbardziej oczywistych rozwiązań można zaliczyć ozdobne figurki przedstawiające postacie Jedi, Dartha Vadera czy inne postacie. I nie muszą być to kolorowe zabawki, ale bardziej eleganckie i stylowe figurki. Bardzo oryginalną ozdobą może też okazać się kompozycja wykonana z płytek na jednej ze ścian, np. przedstawiająca Dartha Vadera. To z pewnością przykuje uwagę.

3.Pokój dzienny

Pokój dzienny to przestrzeń, z którą można eksperymetnować. Fani „Gwiezdnych Wojen” mogą umieścić tutaj kilka ciekawych eksponatów, np. ozdobne figurki lub też całe zbiory i dekoracje nawiązujące do filmu. Mogą to być nie tylko figurki, ale też plakaty czy obrazy przedstawiające słynne postaci sagi.

4.Plakaty

dom.wp.pl

dom.wp.pl

Jedną z możliwości jest ozdobienie wnętrza plakatami. I tutaj można wybierać spośród różnych motywów przewodnich. Plakaty mogą przedstawiać najsłynniejsze postacie „Gwiezdnych Wojen”. Mogą to być plakaty prezentujące poszczególne filmy. Ale mogą to być również plakaty nawiązujące do najważniejszych miejsc czy planet. Dzięki temu zaznaczamy we wnętrzu obecność klimaty „Gwiezdnych Wojen”, ale w sposób delikatny.

5.Cytaty

Bardzo modne staje się ostatnio zdobienie ścian napisami. Cóż stoi zatem na przeszkodzie, by jedną ze ścian ozdobić słynnym, początkowym napisem – dawno, dawno temu, w odległej galaktyce…Równie dobrze może to być inny charakterystyczny lub ulubiony tekst z filmu.

Your Commment

Email (will not be published)